Pinterest Hesap Açılışı

Okey oyna

Master

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
11 May 2022
161
3
18
Pinterest Hesap Açılışı Ve Giriş

Merhaba foruma hoşgeldiniz. Pinterest tamamen ücretsiz. Pinterest’i kullanmak için herhangi bir aylık abonelik ücreti gibi para ödemeniz gerekmiyor. İhtiyacınız olan tek şey bir Pinterest hesabı açmak. Her paragrafı elimizden geldiğince biraz daha uzun detaylı anlatarak sizler için hazırlıyor yazıyoruz.

Kendinize özel bir Pinterest hesabı oluşturmak ve Pinterest’e giriş yapmak için buradan platformun internet sitesine bağlantıya tıklayarak gidin. Kolayca bir hesap oluşturabilir, çok daha kolay bir yöntem olan Google veya Facebook ile giriş seçeneğini seçebilirsiniz. Bu sayfayı atladıktan sonra Pinterest’e giriş yapmış olacaksınız.

Pinterest hesabına giriş yaptıktan sonra hesabınızı oluştururken Pinterest, kim olduğunuzu belirleyebilmek için cinsiyetiniz, konuştuğunuz dil ve yaşadığınız ülke gibi bazı özel soruları sizlere doğru yöneltecek. Bu adımdan sonra ise karşınıza ilgi alanlarınıza yönelik paylaşımları koyabilmek için en az 5 konu seçmenizi sizden isteyecek. işte bu kadar oldukça kolay ve basit aklınıza takılan sorular olursa konu altından yazarsanız sevinirim.
 
Benzer konular Forum Tarih
M Pinterest 0 111

Benzer konular

Üst