Neler yeni

Hoşgeldiniz ! Wmaster Forum | Dünyan'ın En iyi Webmaster Paylaşım Platformu

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara yanıt gönderebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, o halde ne bekliyorsunuz?
xentr_blue_bg_color
xentr_red_bg_color
xentr_green_bg_color
xentr_orange_bg_color
xentr_voilet_bg_color
xentr_slate_bg_color
xentr_dark_bg_color

Kampanyanızı Optimize Etme

Okey oyna

Master

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
11 May 2022
138
3
18
Kampanyanızı Optimize Etme
Reklamınızla en alakalı açılış sayfasını kullanın. Müşteriler tam reklamda yer alan içeriğe yönlenmelidir. Bu sayfada ürün fiyatı ve bilgileri ön plana çıkarmanız gerekmektedir. Promosyonlar, indirimler bu sayfada belirtilmelidir.Yüksek oranda alakalı kelimeler ve reklam metinleri kullanın. Sunmadığınız bir ününün reklamını veya anahtar kelimesini eklemeyin. Tekliflerinizi kar amaçlı ayarlamaya özen gösterin. Karının yüksek olduğu ürünler için ayrı teklifler belirleyin. İstenmeyen reklamları negatif anahtar kelimeler yardımıyla engelleyin. Yinelenen anahtar kelimeleri kaldırın. Her reklam grubu için farklı kelimeler kullanarak daha iyi performans gösteren anahtar kelimelerde sıklığı tetikleyecektir.Düşük performans gösteren anahtar kelimeleri optimize edin. Reklam metni yada adresi alakalı değilse düzeltmeler yapın.
Aranma hacmi çok düşük olanlara uyarı veriyor reklam yayınlanmadığına dair
Reklam metni ipuçları: Harekete geçirici yada daha fazla bilgi alabilmesi için yönlendirin. Çeşitli reklam metinleriyle denemeler yaparak performansı yüksek olanlara daha yüksek teklifler verebilirsiniz.
 
Üst Alt