Neler yeni

Hoşgeldiniz ! Wmaster Forum | Dünyan'ın En iyi Webmaster Paylaşım Platformu

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara yanıt gönderebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, o halde ne bekliyorsunuz?
xentr_blue_bg_color
xentr_red_bg_color
xentr_green_bg_color
xentr_orange_bg_color
xentr_voilet_bg_color
xentr_slate_bg_color
xentr_dark_bg_color

İstanbul Yapı Grubu Projeleri ile Kente Yeni Bir Soluk Getiriyor

Okey oyna

aysuyigiter

Üye
Bayan Üye
25 Şub 2023
495
2
18
ankara
İstanbul Yapı Grubu (İYG), arsa geliştirme ve projelendirme alanlarında faaliyet gösteren bir şirket olarak dinamik, çözüm odaklı ve yenilikçi yaklaşımıyla "iyi tasarım, iyi mimari, iyi yaşam" mottosuyla Ataşehir bölgesini canlandırmayı hedeflemektedir. Ataşehir gayrimenkul olarak bölgesinde birbirinden farklı projeler ile yatırımcılara seçenekler sunmaktadır. En ince ayrıntılarına kadar düşünülmüş eşsiz yapıları ile hem yatırımcılarına hem de Ataşehir'e değer katmayı hedeflemektedir. Özellikle Ataşehir konut satın alma gibi farklı yatırımları tercih eden girişimciler ve firmalar için oldukça önemli fırsatlar sunmaktadır.

İstanbul Yapı Grubu (İYG) ihtiyaçlarınıza en uygun lüks konutlar, lüks ofisler, konforlu muayenehane alanları ve daha fazlasını sizlere sunmaktadır. Ataşehir ofis yatırım gibi fırsatlar ile bu alanda yer alan lüks ofislere yatırım yapabilir ve geleceğin kazananları arasında yer alabilirsiniz. İstanbul Yapı Grubu (İYG) tarafından en ince detaylarına kadar düşünülen bu konfor alanları ile sizlerde Ataşehir bölgesinde eşsiz gayrimenkullere sahip olabilirsiniz. Sizlerde daha fazla bilgi almak ve iletişime geçmek için istanbulyapigrubu.com adresine gelebilirsiniz.

678026f5-26a2-4d63-8691-0ffde2afafa0.jpg
 

Benzer konular

Üst Alt