Google Web Designer

Okey oyna

Master

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
11 May 2022
161
3
18
Google Web DesignerGoogle Web Designer, Google’ın geliştirdiği ve bizlere sunduğu bir HTML5 tasarım ve banner uygulamasıdır, web uygulamaları arasında başarılı bir uygulama olan Google Web Designer şu an için beta ve ücretsiz kullanımdadır.Uygulamayı sizler için deneyip test ettik. Oldukça başarılı bir banner oluşturmayı başardım diyebilirim. Eksiksiz bir tasarım yapmak istiyorsanız bu uygulama sayesinde harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. 3D nesneleri destekleyen yapısı, oluşturduğunuz içeriğin HTML, CSS ve Javascript kodlarını daha sonradan inceleyebiliyorsunuz.
Web tasarımı, reklam banneri ve buna benzer bir çok tasarıma olanak sağlayan bu uygulamanın bazı sistem gereksinimleri bulunuyor. Google sistem özelliklerini şöyle sıralamış:


Fark edilen şey ise uygulama, Windows 7 altını, yani Windows XP/98/ME gibi sürümleri desteklemiyor, Google’ın Web Designer uygulamasını kullanmak için hemen hemen orta özelliklerde bir bilgisayar, Windows 7 ve üstü işletim sistemine sahip bir bilgisayar gerekiyor. Uygulamanın henüz beta ve ücretsiz olduğunu belirtmiştik.
Google tarafından önümüzdeki aylar içerisinde herhangi bir ücret getirilip getirilmeyeceği bilinmiyor ancak büyük ihtimal ile ücretsiz olacağını düşünüyoruz. Uygulama daha çok tasarımcılar, webmasterlar ve bilgisayar ile uğraşanlara hitap ediyor. Animasyonlar, 3D banner, tasarımlar ve bir çok web ile ilgili ürünü bu uygulama sayesinde tasarlayabiliyorsunuz.
Google, uygulamanın henüz beta aşamasında olduğunu belirtiyor, bu da önümüzdeki aylar içerisinde yeni özelliklerin ekleneceğinin bir belirtisi oluyor. Uygulamayı indirdiyseniz fakat kullanmayı bilmiyorsanız Google Web Designer kullanım kılavuzuna (https://support.google.com/webdesigner/answer/3187129?hl=tr&ref_topic=3249465) göz atabilirsiniz.


Alıntı: https://mechgag.com/google-web-designer/


Kaynak (https://webmasterlord.net/showthread.php?t=817&goto=newpost)
 

Benzer konular

Üst