Neler yeni

Hoşgeldiniz ! Wmaster Forum | Dünyan'ın En iyi Webmaster Paylaşım Platformu

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara yanıt gönderebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, o halde ne bekliyorsunuz?
xentr_blue_bg_color
xentr_red_bg_color
xentr_green_bg_color
xentr_orange_bg_color
xentr_voilet_bg_color
xentr_slate_bg_color
xentr_dark_bg_color

Google AdMob

Okey oyna

Master

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
11 May 2022
155
3
18
AdMob sayesinde Google, uygulama geliştiricilerinin uygulamaları uzerinden para kazanmalarına yardımcı olabilir. AdMob, belirlediğiniz kriterlere gore reklamları uygulamanızla eşleştirerek calışır. Reklamlar, urunlerini tanıtmak isteyen reklamverenler tarafından oluşturulur ve ucretleri de bu kişiler tarafından odenir.
Bu reklamverenler her reklam icin farklı bir fiyat odediklerinden, kazanacağınız miktar da değişiklik gosterecektir.

3 adımda AdMob'un işleyiş şekli:

1. Uygulamanızda reklam alanı oluşturursunuz

AdMob'da reklam birimleri oluşturarak uygulama reklamı alanlarınızı kullanılabilir hale getirirsiniz. Reklam birimlerini uygulama kodunuza eklediğinizde, reklamların nerede gorunmesini istediğinizi secersiniz.

2. Kullanıcılarınıza en yuksek performanslı reklamları gosteririz
AdMob, uygulamanızda en yuksek performanslı reklamların gosterilmesini sağlamak icin kendi ağıyla ve ucuncu taraf reklam ağlarıyla calışır.

3. Odeme alırsınız
Uygulamanızda gosterilen reklamlar icin reklamverenlerin ve ağların faturalandırılması gibi arka taraftaki işlerin tamamıyla biz ilgileniriz. Ardından siz odemelerinizi alırsınız.

Not: Odemelerin yapılması, AdMob politikalarına uyulmasına bağlıdır.
 
Üst Alt