Neler yeni

Hoşgeldiniz ! Wmaster Forum | Dünyan'ın En iyi Webmaster Paylaşım Platformu

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara yanıt gönderebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, o halde ne bekliyorsunuz?
xentr_blue_bg_color
xentr_red_bg_color
xentr_green_bg_color
xentr_orange_bg_color
xentr_voilet_bg_color
xentr_slate_bg_color
xentr_dark_bg_color

En İyi Uluslararası Siteler

Okey oyna

Websoft

Üye
17 May 2022
57
2
8

En İyi Uluslararası Siteler​

İngilizce biliyorsanız kullanabileceğiniz freelancer sitelerinden birisi olan Fiverr geniş bir kitle tarafından kullanıldığından rekabet yüksektir. İlanınızı öne çıkarmak ve kazancınızı artırmak için sitenin freelancer akademi bölümünden faydalanabilirsiniz.

Popüler freelancer sitelerinden olan Upwork’ün 20 milyon civarında kullanıcısı vardır. Oldukça büyük işler alabileceğiniz bu sitede hemen her iş dalına ait projeler açılır. Dilerseniz kendi freelancer iş ilanınızı oluşturabilir dilerseniz de var olan projelere teklif verebilirsiniz. Kazandığınız tutarı çekerken %20 oranında kesinti yapıldığını aklınızda bulundurmanızda fayda var.

Designhill, tasarım alanında hizmet veren freelancerların kullanabileceği bir sitedir. Web tasarım, grafik tasarım gibi alanlarda iş bulabileceğiniz site dünyanın pek çok ülkesinde aktif olarak kullanılır. Bir tasarıma ihtiyaç duyuyorsanız iş ilanlarını inceleyerek iş verebilir ya da bir proje oluşturarak teklif gelmesini bekleyebilirsiniz. CloudPeeps yalnızca alanında profesyonel freelancer çalışanları ağına dahil eden bir sitedir. Bu nedenle kayıt esnasında daha önce yapmış olduğunuz işleri sunmanız beklenir. Eğer portföyünüz onay alırsa sitede kendi ilanınızı oluşturarak uzaktan çalışmaya başlayabilirsiniz. Ağırlıklı olarak içerik yazarlığı, sosyal medya pazarlaması alanında iş ilanlarını barındırır.

En çok kullanılan serbest çalışan iş arama sitelerinden olan Indeed, her ay yaklaşık 250 milyon tekil ziyaretçi tarafından ziyaret edilir. Oldukça geniş alanda hizmet sunmanızı mümkün kılan sitede ilanınızı oluşturabilir ve CV’nizi ekleyebilirsiniz. Firmalar hakkında araştırma da yapabileceğiniz sitenin komisyon oranı %10’dur.

En eski freelancer siteleri arasında yer alan freelancer.com oldukça büyük bir veri tabanına sahiptir. Dünyanın dört bir yanından serbest çalışan ve işverenlerin kullandığı siteye projenizi ya da ilanınızı ekleyebilirsiniz. Ayrıca işverenlerin açtığı yarışmalar keyifli bir rekabet ortamı yaratır.
 

Benzer konular

Üst Alt