Neler yeni

Hoşgeldiniz ! Wmaster Forum | Dünyan'ın En iyi Webmaster Paylaşım Platformu

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara yanıt gönderebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, o halde ne bekliyorsunuz?
xentr_blue_bg_color
xentr_red_bg_color
xentr_green_bg_color
xentr_orange_bg_color
xentr_voilet_bg_color
xentr_slate_bg_color
xentr_dark_bg_color

eBay’da Nasıl E-İhracat Yapılır?

Okey oyna

Websoft

Üye
17 May 2022
57
2
8

eBay’da Nasıl E-İhracat Yapılır?

eBay nedir sorusuna cevap olarak eBay’da nasıl satış yapılır sorusuna da cevap vermek gerekiyor. Herkes, ücretsiz olarak bir eBay hesabı açabilir. Bu hesap üzerinden ürün satabilir veya alabilirsiniz. Bir satıcı hesabınız olduğunda bununla ilişkili ücretler ödemeniz gerekir. eBay maliyetleri, listelenen ürünlerin fiyatına ve ne kadar süreyle listelediğinize göre değişir. eBay’da hemen hemen her şeyi alıp, satabilirsiniz. Her gün milyonlarca işlem yapılan platformda koleksiyon ürünleri, eski ürünler, sıra dışı ürünler veya arzı az olan birçok ürün listelenebilir.

eBay’de kullanıcı hesabı ile bir mağaza açabilirsiniz. Ayrıca, “İş Hesabı” alanından bir marka sayfası da açılabilir. Marka sayfasında sürekli kullanılan doğru bir e-mail adresi ve telefon numarası önemlidir. İşletme hesabı ile ilgili bilgilerin de eksiksiz doldurulması gerekir. Markanıza en uygun ödeme yöntemini de seçtiğinizde online mağazanız aktif hale gelecektir. Türkiye’den eihracat yatırımcıları, kredi kartı veya banka kartı ile ödeme seçeneklerini tercih edebilir. eBay nedir ve eBay’da nasıl satış yapılır sorularının ardından eBay’la ilgili diğer başlıklara bakalım!
 
Üst Alt