Neler yeni

Hoşgeldiniz ! Wmaster Forum | Dünyan'ın En iyi Webmaster Paylaşım Platformu

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara yanıt gönderebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, o halde ne bekliyorsunuz?
xentr_blue_bg_color
xentr_red_bg_color
xentr_green_bg_color
xentr_orange_bg_color
xentr_voilet_bg_color
xentr_slate_bg_color
xentr_dark_bg_color

Cihaza Göre Analiz Grubunu Ara

Okey oyna

Master

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
11 May 2022
155
3
18
Cihaza Göre Analiz Grubunu Ara
Web sitenizin gösterimlerini, tıklamalarını, TO'sunu ve konumunu mobil cihazlarda izleyebilirsiniz. Arama analizi raporu, AMP zengin olmayan sonuçlar filtresini seçerek daha fazla filtreleme yapmanıza da olanak tanır. AMP zengin olmayan sonuçları, en iyi dönen sonuçlarda görünen yapılandırılmış verilere sahip sayfaları içerir.

Hedef #4: Arama Amaçlarını Tanımlayın
Çoğu kullanıcının bir şey ararken bir niyeti vardır. Bir restoranın yerini bulmak veya bir akıllı telefon için daha iyi bir fiyat bulmak olabilir. Ticari amaç araması, genellikle bir dizi ilgili ürünü bir araya toplayan alışveriş reklamlarını tetikler.

Arama analizi raporundan toplanan arama sorgularınızı dört farklı arama amacına ayırabilirsiniz:

bilgilendirici

Bilgilendirici arama sorguları dönüştürülmezticari ve ticari olmayan. Aramalar ne, ne zaman, nerede, nasıl, kim, tanım, tanım, haberler gibi kelimeleri içerir. Bu, marka yakınlığı oluşturmanıza olanak tanıyan daha yüksek dönüşüm hunisi sorguları olarak sınıflandırılabilir.
 
Üst Alt