Neler yeni

Hoşgeldiniz ! Wmaster Forum | Dünyan'ın En iyi Webmaster Paylaşım Platformu

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara yanıt gönderebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, o halde ne bekliyorsunuz?
xentr_blue_bg_color
xentr_red_bg_color
xentr_green_bg_color
xentr_orange_bg_color
xentr_voilet_bg_color
xentr_slate_bg_color
xentr_dark_bg_color

Bursa OSGB Firmaları

benaykt

Üye
25 May 2022
34
3
8
istanbul
Acil durum krokisi nedir? Bu konuda arayış içerisindeyseniz hoş geldiniz. Bazı iş yerlerinde güvenlik tedbirleri sıkı bir şekilde uygulanmalıdır. Çünkü bu tür iş yerlerinde küçücük bir hata dahi büyük maddi kayıplara ve insan sağlığına olumsuz etki edebilecek sonuçlara sebebiyet verebilir. Ki tedbirler üst düzeyde alınsa dahi yine de doğal afet gibi ya da farklı tahliye gerektiren durumlarla karşı karşıya kalınabilir.

Acil Durum Krokisi Nedir?

Acil durum krokisi, bina içerisinde gerekli durumlarda neyin nerede olduğunu gösteren bir krokidir. Acil çıkış kapılarını gösterir, rafları, yangın tüplerinin olduğu yerleri, merdivenlerin olduğu yerleri, yangın dolaplarını ve pek çok unsuru acil durum krokisi sayesinde görmek mümkün. Bunun yanı sıra halimasa.com.tr de yer alan sağlık raporu ücreti, Bursa OSGB firmaları gibi sayfaları da inceleyebilirsiniz.
 
Üst Alt